novinky

27.6.2017
SLEVA S VYSVĚDČENÍM!
Přijď do neděle 2.7. nakupovat s Isic kartou nebo s čerstvým vysvědčením a dostaneš slevu 25%.
25.6.2017
VANS OLD SKOOL
Letošním hitem jsou jednoznačně černobílé Old Skooly. Chceš se odlišit? Co tak zkusit jednobarevnou variantu bez kůže? Černé a bílé Vans Old Skool Canvas najdeš u nás v celé řadě velikostí!
21.6.2017
LETNÍ NOVINKY
První letní den se schyluje ke konci, ale my jsme tady stále pro vás i s letními novinkami k vodě nebo do města. Vybere si každý!
SLEVA NA SPY
Tenhle týden jsme si pro vás připravili slevu -20% na sluneční brýle SPY! Značka SPY vyvinula čočky HAPPY LENS™, jediné čočky svého druhu, které mají pozitivní vliv na naši náladu. Je vědecky prokázáno, že dlouhé vlny modrých slunečních paprsků pozitivně ovlivňují náš biologický rytmus, zvyšují aktivitu a zvyšují pozornost. Čočky HAPPY LENS™ jsou vyvinuty tak, aby maximalizovali průchod těchto "dobrých" paprsků, zatímco ty "špatné" stále blokují. Výsledkem jsou skla, která zajišťují nejen nezkreslený výhled bez odlesků s výraznějšími barvami, ale také skla, se kterými si vychutnáte krásy přírody jako nikdy. Přednosti čoček HAPPY LENS™ využívají např. snowboardisté, lyžaři, FMX rideř, ale také rybáři, nebo cyklisté.
16.6.2017
NOVINKY OD NEW BALANCE
Nové camo variace oblíbeného modelu New Balance 574 vás sice v městské džungli nezamaskují, ale určitě dodají zajímavý nádech vašemu outfitu. K dostání hned ve třech barevných kombinacích.
NOVÝ HARWARE
Ješte pořád u nás seženeš skejtový hardware! Například tenhle pro model Luan Oliveira od Independent Trucks.
14.6.2017
NOVINKY OD UNDER ARMOUR
Potrpíte si při tréninku na kvalitu a pohodlí? Tyto novinky od Under Armour určitě předčí všechna vaše očekávání. K dostání v Tora Bora!
SLEVA NA DAKINE BATOHY!
Jako každý týden tak i tento jsme si pro vás připravili slevu -20% na batohy Dakine! Akce platí do neděle 18.6.2017.
6.6.2017
EQT SUPPORT ULTRA
Nový přírůstek do devadesátkové rodiny Adidas EQT s boostovou podrážkou pro dokonalý konfort při chůzi, k dostalní u nás v Tora Bora!